Události, komentáře

2015

·        4.-8.2.2015 jsme se zúčastnili - Šedý vlk, Chvála, Meruňky, RumBumTeam a „spřízněné duše“ Mašinky, Maruška, Dája a další - každoročních Přejezdů Jizerských hor pod vůdcováním Šedého vlka a jeho Hanky. Vydařená akce s mimořádně vysokou účastí, přálo počasí a parta skvělá.

·        17.-19.4.2015 jsme dali také každoroční akci – Podbrdí s Dájou. Velitelka s pomocníky Hofmaníky nezklamali a tak jsme si výlet ma kolech zpestřili i několika brody k obveselení těch, co si netroufli na přímý průjezd.

·        25.4.2015 – Chvála si střihnul TransBrdy 2015 a po dojetí do cíle se rozhodl připravit ustavující dokumenty pro Klub PŘEŽILJSEM. Zdá se, že už na velké závodění nějak nemá morál.

·        10.-14.6.2015Cyklovíkend (prodloužený) v Dole u Blatné se vydařil jak počasím, sobotním koncertem rockových kapel, super velkou účastí, tak hlavně bezvadným organizačním zajištěním Mašinkama. Díky jim. Chvála opět na sebe upozornil tím, že přijel až v sobotu a hned „roztrhnul“ své kolo (viz poslední foto z akce). Asi je pořád ještě nabušenej drak.