Události, komentáře

2011

·         9.-13.2.2011 jsme se zúčastnili - Chvála, Šedý vlk, Meruňky, RumBumTeam a (s dosud neujasněnou teamovou příslušností) Mašinky - každoročních Přejezdů Jizerských hor pod vůdcováním Šedého vlka a jeho Hanky. Opět vydařená akce, neboť kromě pátku přálo počasí a parta skvělá. Sníh total zmrzlý, takže pro bruslaře paráda, klasici měli malinko problémy s mazáním.

·         8.-10.4.2011 jsme se zúčastnili - Chvála, Šedý vlk, Hanka "Skřiva" a Mašinky spolu s dalšími mnoha kamarády víkendové cykloakce "PodBrdí s Dájou". Základna v Srbsku, objeli jsme Beroun kolem dokola a viděli a absorbovali spoustu úžasných a krásných zážitků. Počasí chladné, větrné, ale slunečné (některé dámy i přes vrstvu superkrémů získaly vizáž potápěče v horké vodě :-))), takže při dobrém oblečení v pohodě. Příroda nádherná, na přípravě super tras má lví podíl Vlaďka. Spolu s Dájou patří oběma dík za obětavou organizaci akce.

·         16.-17.4.2011 jsme si "vyrobili" akci CHLAPI SOBĚ- Chvála, Šedý vlk a Pivní Rumcajs. Ze základny v Radčicích jsme brázdili trojmezí Jizerek, Krkonoš a Českého ráje. V pohodovém tempu jsme strávili příjemný jarní víkend. Zvládli jsme slunečné Rychnovsko stejně jako 5 cm sněhu na Černé studnici.

·         8.5.2011 jsme "upgradovali" akci CHLAPI SOBĚ o Hanku, tedy Chvála, Šedý vlk s Hankou a Pivní Rumcajs. Ze základny v Radčicích jsme vyrazili k vrchu Tábor u Jičína. Těsně před ním jsme takticky změnili priority a velkým obloukem přes Rovensko p.Tr., Zrcadlovou kozu, Ondříčkovice, Frýdštejn a  Kopaninu jsme dojeli zpět na základnu.
I když to dopoledne vypadalo na slušný špláchanec, nakonec to byla parádní neděle na kolech.

·         16.-19.6.2011 jsme uspořádali cyklovíkend v autokempu Lužany. Kromě členů JBT a jeho "spřízněných duší"se na krásy Českého ráje přijel v hojném zastoupení podívat RumBumTeam. Osvědčená základna z dob minulých nám poskytla azyl pro dobu, kdy jsme zrovna neseděli na pštrosech. Objeli jsme nejvýchodnější část Českého ráje a kousek Podkrkonoší přes hrad Pecku až kolem přehrady Les království a závěrečné stoupání na Zvičinu zpět na základnu přes Lázně Bělohrad. Druhý den po taktickém přesunu kol v autech do Sedmihorek jsme "zmákli" cik cak srdce Českého ráje. Třetí den jsme se vrhli vyšlapat na hrad Kumburk, odkud byl celé čtyři minuty výhled do kraje. Pak přišla kratičká přeháňka, kterou jsme přežili v přístěncích hradu. Z Kumburku na vrch Tábor a zpět na základnu. Počasí i přes nepříznivější předpověď docela vyšlo. Poděkování zaslouží trasér Dušan, podporovaný Olinkou, kterému vydatně asistoval Pivní skaut.

·         10.-16.9.2011 jsme se v omezeném počtu sjeli na cyklotoulky vinařským územím okolo Břeclavi. Počasí suprové, bydlení skvělé. Naši odborní průvodci Hanka „Meruňka“ se Svaťou a Oťasem nás protáhli nádhernými zákoutími. Pravé moravské vinobraní za odborného dohledu Svati nemělo chybu. Jim patří náš dík za super péči.