Události, komentáře

2010

·         3.-7.2.2010 jsme se zúčastnili (Chvála, Šedý vlk, Meruňky a RumBumTeam) každoročních Přejezdů Jizerských hor pod vůdcováním Šedého vlka a jeho Hanky. Opět vydařená akce, neboť přálo počasí a parta skvělá.

·         Na Velokampu v Jeseníkách 5.-9.5.2010) se neplánovaně setkali zástupci JBT, RBT a Meruněk. Příjemné překvapení.

·         Chvála si pár dní nepojezdí. 3.6.2010 bránil svého pejska před útočícím vlčákem a ubránil ho za cenu vlastního zranění. Čest památce jeho prstů.

·         Šedý vlk a Chvála reprezentovali JBT na akci v Podbrdí 18. - 20.6.2010, pořádané kámoškou Dájou. Počasí vyšlo, terén, zvláště v údolí Kocáby, byl velmi "výživný".

·         24.-27.6. Tanečník, Pivní skaut, Fetrsák (s budoucím členem JBT Michalem)a Chvála rozšířily dav na Giliance. Počasí vyšlo, kopce parádně strmé. Dolů to lesními cestami jelo pomalu pro šílené nánosy bláta, ale přežili jsme to. V Trenčianských Teplicích nám z auta pokynul Gerard Depardieu, když jsme mu jako banda skoro 30 zablácených cyklistů nechtíc trochu zablokovali vjezd k hotelu. Večery (spíš skoro celé noci) byly ve znamení pohybové průpravy na další etapu. Je třeba poděkovat Ferovi a jeho Fernet teamu za velmi zdařilou organizaci včetně Ferova překvapení v individuální akci "Vězeň".

·         14.-23.9. Tanečník, Chvála, Velký Blondýn a Pivní skaut spolu se zástupci Fernet týmu a Meruněk vyrazili s cestovkou do Černé Hory. Počasí fascinující, cesty asfaltové a parádně kopcovité. Nahoru to šlo pomalu, na základnu poslední kilometry vždy velmi rychle (ve skupině při pravidelném střídání vyprodukováno úžasné tempo). Moře velmi teplé, zmrzlina vynikající chutě i ceny. Kulturně společenské večery náročné.

     www.jimbeamteam.eu/foto/2010/web_od_chvaly/index.htm

·         24.-28.9. Chvála, Fetrsák, Michal, Rum Bum Team a Meruňky se sjeli pokořit Lago di Gardu. Myslím, že se to podařilo. Počasí přálo, exteriéry jsou opravdu bikersky super, ať už jde o "husté" výšlapy k vrcholům po asfaltce nebo krpaté sjezdy kamenitými serpentinami.

     www.jimbeamteam.eu/foto/2010/web_lago/index.htm

     www.jimbeamteam.eu/foto/2010/lago_ho_mi/index.htm                 

·         9.10. si Chvála „vystřihnul“ Nova Autor Cup za 2:50 hod. Taky na to vylepšení oproti loňsku měl ideální počasí.

·         10.10. Šedý vlk s Chválou relaxačně prošlápli údolíčka v severní části Českého ráje. Nádherný podzim.

·         14.11. si Chvála "zašplhal" na Hrádek v rámci Velké kunratické. Protože už to šel podvacáté, je z něj pro příště už Veterán VK.

     www.jimbeamteam.eu/foto/2010/vk.jpg